درباره

شركت درخت سبز

در سال ۱۳۷۳ با كارخانه اى به وسعت ۷۰۰۰ متر مربع در شهرك صنعتى كوثر اشتهارد تاسيس گرديد.

اين شركت در ابتدا با استفاده از تجربيات ارزنده بنيانگذاران خود به توسعه صنعت مصنوعات چوبى و پانل هاى مسطح چوبى پرداخته و اقدام به توليد صفحات روى كابينت (Post Forming) نمود. از آن پس همگام با نياز هاى مشتريان و بازار، استراتژى توسعه خطوط محصولات جديد در رنگ ها و طرح هاى متنوع را برگزيده و با سرمايه گذارى جهت ماشين الات مدرن جديد و تمام اتوماتيك پيشرفته، ظرفيت توليد خود را افزايش داده تا پاسخگوى تقاضاى بازار و مشتريان عزيز باشد.

از آنجايى كه كيفيت محصولات شركت درخت سبز نزد اذهان مشتريان به كيفيت برتر شهره مى باشد لذا شركت در تهيه مواد اوليه استاندارد و با كيفيت از كشورهايى نظير آلمان، اسپانيا، فرانسه و ايتاليا اهميت ويژه اى قائل بوده و اين مواد را از كمپانى هاى معتبر كشورهاى مذكور وارد مى نمايد.

شركت درخت سبز فقط به توليد صفحات (پست فرم) بسنده ننموده و طى تصميم مديران ارشد، اقدام به توليد ساير مصنوعات چوبى ماننده پروفيل، قرنيز، درب ورودى و تكنولوژى پيشرفته ساخت درب كابينت و كمد با سيستم ممبران را در دستور كار خود قرار داده است.

تحقيقات و توسعه در داخل شركت و تشكيل R&D شركت درخت سبز ضمن ايجاد واحد به فعاليت خود در قالب (CROSS FUNCTIONAL TEAM) C.F.T تيم چند تخصصى مصنوعات چوبى وسعت بخشيده است.

اكنون شركت درخت سبز مفتخر است اعلام نمايد براى اولين بار در ايران محصولات خود را با گارانتى و خدمات پس از فروش به مشتريان عزيز ارائه نموده است و يكى از پيشتازان معتبر و بزرگ در صنعت مصنوعات چوبى كشور بوده بطورى كه كيفيت محصولات اين شركت با همتاى خارجى خود كاملا رقابت نموده و توانسته است با توسعه همه جانبه هم اكنون در فضاى كارخانه اى به وسعت ۳۰۰۰۰ متر مربع و توان توليد بسيار بالا در شرايط مقتضى جهت تقاضاى سفارسات مشتريان عزيز مهيا بنمايد.

زمينه و دامنه فعاليت:

. توليد انواع صفحات روكش دار كابينت آشپزخانه

. صفحات يك لب و دو لب گرد

. درب كابينت پست فرمينگ و انواع كانتر آشپزخانه

. تاج كابينت، پا خور و زير چراغى

. صفحات ميزهاى ادارى و فايلينگ

. كمدهاى رختكن و تجهيزات حمام و دستشوئى

.انواع فورميكا (HPL)

. تولید پانل های MDF با روکش PVC

. درب هاى طرح دار كابينت آشپزخانه

. درب هاى طرح دار كمد و كشو

. درب هاى ورودى و داخلى ساختمان

. پانل هاى ساده و طرح دار

. تولید انواع پروفیل های MDF با روکش های PVC

. پروفيل درب هاى كابينت

. پروفيل هاى تاج، روكوب، نبشى و لبه

. پروفيل هاى قرنيز حاشيه ديوار

. پروفيل هاى كمد، دراور و تختخواب

photo_2016-07-27_01-46-19