محصولات

صفحه کابینت:

صفحات کابینت به روش پست فرمینگ تولید می¬شود که مغز صفحات از MDF معروفترین برندها، با ضخامت های مختلف ۳۲،۴۸ و ۶۴ میل می باشد که سطوح پانل های تولید شده با روکش HPL (فرمیکا) توسط ماشین آلات مدرن پست فرمینگ (انحنا دادن فرمیکا در قسمت لبه صفحات گرد شده) می شود. فرمیکا، نوعی روکش مصنوعی است که با بهره گیری از مواد مختلف، ویژگی های آن را بهبود داده اند از آن جمله: مقاومت به مواد لک کننده، مقاوم به نفوذ آب، مقاوم به حرارت تا ۱۸۰ درجه، ضد خش بدلیل استفاده از لایه نازکی اکسید آلومینیوم در سطح رویی فرمیکا. درخت سبز مفتخر است به اینکه محصول صفحه کابینت را در رنگهای مختلف مات و هایگلاس با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارایه نماید.
کاربرد: این صفحات جایگزین مناسبی برای سنگهای طبیعی هستند که صفحه یک لب گرد بعنوان تاپس، دو لب گرد بعنوان اپن، صفحات با عرض های بالا برای سیستم مدرن آشپزخانه بعنوان جزیره و حتی میزهای کنفرانس استفاده میشود.
سایزینگ MDF. روکش زیره و پرس زیره. فرزکاری و اورفرز. پرس رویه. پست فرمینگ. ابچکان تاپس. سایزینگ شاخه. کنترل نهایی. شیرینگ و بسته بندی محصول.

saba dk19
215

پروفیل:

محصولاتی از جمله انواع نبشی، پایه میز، دیوارکوب، قرنیز، تاج، زیر چراغی، کرکره جدید، … . محصولات پروفیل با مغز MDF ، و روکش PVC از شرکت کره، در طرح های مختلف تولید میشود. روند تولید بدین گونه است که براساس یکسری نقشه های فنی که توسط تیم مهندسی محصول تهیه شده، MDF در ابعاد مختلف از دستگاه مولدرینگ عبور کرده و باتوجه به تیغه مربوطه، پروفیل خام از دستگاه خارج میشود. سپس توسط دستگاه رپینگ، روکش PVC با بهترین چسب ترکیه (پلی اورتان) به سطح رویی پروفیل متصل میشود.
برش پانل MDF. مولدرینگ و برش PVC. روکش پروفیل. کنترل نهایی. بسته بندی.

درب ورودی و ممبران:

محصولاتی از جمله درب ورودی، درب کابینت، تاج، روکوب، چهارچوب … در برمیگیرد. این محصولات تلفیق هنر و تکنولوژی است بدین گونه که MDF در سایزهای مختلف برای محصولات مختلف طبق نقشه های فنی ترسیم شده توسط تیم مهندسی محصول، برش داده میشود و توسط دستگاه CNC (با برنامه طراحی شده در سه محور X.Y.Z  توسط متخصص مربوطه) روی سطح آن طرح های مختلف درج میگردد و در سطح رویی بهترین چسب آلمانی ممبران پاشیده میشود و نهایتا در داخل دستگاه ممبران، خلا منفی ایجاد شده و طی فرایند مربوطه، روکش PVC کره ای، در داخل ابزارخوردگی ها و سطح کار میچسبد. درخت سبز به خود میبالد که در رنگها و طرح های مختلف محصولات ممبران را به بازار ارایه میدهد.
کاربرد: جایگزین مناسبی برای دربهای چوبی و ایجاد طرحهای بسیار جذابتر، صرفه جویی در زمان تولید، بدون نیاز به رنگ نمودن.

3tikeroomi-dm-206
pasargad-dc537

قرنیز آب بند:

این محصول جهت آب بندی روی صفحه کابینت تاپس استفاده میشود. روند تولید بدین گونه است که گرانول های PVC در دو نوع سخت (جهت تولید بدنه رویی و زیری) و نرم (جهت تولید گوشواره زیره) استفاده میشود. روکش PVC پشت چسبدار برای ایجاد نمای زیبا به روی سطح رویی رویه میچسبد. محصولات قرنیز آب بند در مدل های مختلف استار و آلمانی و … تولید مینماید. مدل جدید قرنیز آلومینیومی است که در دو مدل ساده و شیاردار تولید میگردد.

طراحی دکوراسیون:

شرکت درخت سبز به خود میبالد در کنار تولید محصولات و مصنوعات چوبی، واحد طراحی و نصب دکوراسیون، میتواند با بکارگیری افراد برجسته در این امر در خدمت مشتریان گرامی باشد.

b